Cenový poradca

Vstavané skrine - cenový poradca

Cena skríň na mieru resp. vstavaných skríň v cenníku na našej stránke závisí od viacerých faktorov:

Šírka vstavanej skrine na mieru

Cena sa začína odvíjať od výberu šírky skrine. Platí tu, že čím širšia skriňa tým vyššia cena. Je potrebné si uvedomiť, že pri vstavaných skriniach, skriniach na mieru a v podstate pri každom nábytku platí, že čím vačší rozmer tým výhodnejšia cena. Napr. cena vstavanej skrine v našom E-SHOPe širokej 100 cm sa začína na sume 320€, ale pri šírke 200 cm je cena už od 480€. Tu vidíme, že cena skrine za bežný meter (ako to uvádzaju niektorí predajcovia) je absolútny nezmysel. Pri tejto kalkulačnej metóde by sa cena vstavaných skríň a skríň na mieru pohybovala pri šírke 500cm v úrovni od 1600€. V našom E-SHOPe vidíte, že cena takejto skrine začína na sume 900€. Dôvodom tohto rozdielu cien je lepšia využiteľnosť materiálu a vačší priestor na poskytnutie zliav pri širšej skrini.

Hĺbka vstavanej skrine na mieru

Cenu ovplyvní aj hĺbka skrine. V našom E-SHOPe ponúkame skrine s najpoužívanejšou hĺbkou, ktorá je v rozmedzí 50-60cm. Cena vychádza z priemeru cien spomínaných hĺbok. Pri tomto rozmere vstavanej skrine je potrebné pamatať, že cca 8-10 cm z hĺbky skrine zoberie posuvný systém dverí. Hĺbka skrine pod 50 cm sa skôr hodí na ukladanie vecí, ako na vešanie. Aj tu však platí: čím hlbšia skriňa, tým je cena výhodnejšia, a to z toho istého dôvodu ako pri šírke.

Výber materiálov pre šatník alebo vstavanú skriňu

Ďalším faktorom, ktorý môže ovplyvniť cenu skrine, je výber materiálov. Počiatočná cena vychádza zo základných materiálov na výrobu vstavaných skríň, šatníkov resp. skríň na mieru s posuvnými dverami. Samozrejme výberom drahších materiálov (LDTD, rámy dverí, sklá, zrkadlá...) je možné cenu navýšiť aj o 100%.

 
Náročnosť výroby a doprava

Poslednými faktormi, ktoré dokážu ovplyvniť cenu sú náročnosť zákazky a doprava. Ceny skríň v nášom E-SHOPe sú konečné pre koncového zákazníka. Samozrejme, že cenu môže navýšiť doprava mimo mapy pokrytia resp. rôzne úpravy ponúkaných možností.

Naša spoločnosť dodáva vstavané skrine, šatníky, skrine na mieru a posuvné dvere do okruhu cca 150 km od sídla firmy. Doprava do 70 km je zdarma.

Internetový nákup vstavanej skrine alebo skrine na mieru z našej stránky, ktorý ponúkame už od roku 2009, je najvýhodnejšie riešenie z pohľadu ceny, kvality a pohodlia pri nákupe.